dla gracza – z przymrużeniem oka ;)

Na blogu I like Challenges rozpoczęło się nowe wyzwanie pod wszystko mówiącą nazwą – MIODZIO 🙂
Gorąco Was zapraszam do wzięcia udziału, bo i bardzo fajny sponsor nagrody się nam pojawił 🙂

Termin wyzwania idealnie mi się zgrał z urodzinami koleżanki 🙂 Kartka nieco z przymrużeniem oka i można powiedzieć, że dla wtajemniczonych (czy są tu fani Mortal Kombat?)
DSCF4125

Front kartki jak najbardziej nawiązuje do plastra miodu. Jego fakturę wykonałam przy pomocy pasty strukturalnej i… podkładki pod gorące naczynie 😉 Po wyschnięciu pasty całość pomalowałam farbą w pasującym kolorze. Dla podkreślenia efektu dodałam również kilka fragmentów plastra w wersji tekturkowej (pomalowanej na złoto).
DSCF4148

Która pszczoła oparłaby się takiej słodkości? Musiała znaleźć się chociaż jedna 🙂 Tutaj wersja tekturkowa również pomalowana na złoto i potraktowana preparatem Glossy Accents.
DSCF4131

Niewinnym początkiem nawiązania do gry miała być sentencja. Zdobny, pozłacany dodatek miał podkreślić splendor królowej.
DSCF4134

Natomiast po otworzeniu kartki oczom jubilatki ukazała się postać, którą szczególnie upodobała sobie podczas naszych ostatnich „pojedynków” (z niemałym sukcesem zresztą). Dla niewtajemniczonych: jest to D’vorah – pszczela postać, która przyjmuje wariant między innymi królowej roju.
DSCF4146

Świetnie bawiłam się tworząc tę kartkę, ponieważ z pozoru niewinny i słodki front skrył w sobie złowieszczą i zabójczą niespodziankę 🙂 Poza tym mina jubilatki była bezcenna i na taką reakcję właśnie liczyłam 🙂
DSCF4140

Share