Jesień – nie taka straszna

Kocham jesień!
Kubek gorącej herbaty z miodem i malinami nigdy nie smakuje tak dobrze jak w chłodny, deszczowy wieczór, podobnie jak dania z większą zawartością czosnku :) No i kiedy można cieszyć oczy pięknymi kolorami kasztanów? Nie znam piękniejszego brązu :) Dobrze jest też wyjąć z szafy cieplutkie i różnorodne kominy, szaliki i chusty i móc się bezkarnie, przytulnie nimi okryć na wyjście z domu. No i perfumy! Słodkie i cięższe zapachy wywołują zupełnie inne emocje :) kominki z olejkami zapachowymi, gorąca czekolada, d y n i a!, naleweczki, które wreszcie dojrzewają i wiele, wiele innych wspaniałości, które mogłabym wymieniać jeszcze długo :)

Jesień nie jest wcale taka straszna :)

Dlatego w końcu i u mnie praca w barwach typowo jesiennych – w dodatku z darami lasów i parków, zarówno tych zielonogórskich jak i wrocławskich :) Wszystko połączone papierami z rodzaju „aż szkoda mi pociąć”, ale pewnie dlatego tak bardzo cieszyło moje oko :) zdjęcia tego nie oddają, niestety.

DSCF2717

na wieczku wykorzystano grafiki od digitalpaper

DSCF2740

na wieczku wykorzystano grafiki od digitalpaper

DSCF2721

DSCF2726

grafiki wykorzystane pod życzeniami pochodzą od digitalpaper

W centrum torcik z książek :) Ponieważ jubilatka lubi czytać pomyślałam, że będzie to odpowiedni tort szczególnie przy obecnej aurze :) Tort przybrany sezonowymi skarbami: kasztany, żołędzie i szyszki :) samo zdrowie 😉
Książki naturalnie wykonanie przeze mnie, „strony” pomalowane tuszami.

DSCF2730

DSCF2736

Pudełeczko zgłaszam do zabawy z CraftPassion, w jesiennych kolorach oraz z jesiennymi atrybutami, o całości poczytacie klikając w poniższy banerek:
wyzwanie11

FacebookTwitterGoogle+

Comments

5 replies

Dodaj komentarz