Romantyczna kolacja we dwoje

Cześć i czołem! 🙂

Ci z Was, którzy śledzą Marny fanpage na facebooku wiedzą doskonale (i może jeszcze pamiętają), że z końcem stycznia miały miejsce we Wrocławiu 11 Dolnośląskie Warsztaty Craftowe.
Oprócz masy straconych pieniędzy i jeszcze większej masy wspaniałości, które z rozkoszą nabywał każdy uczestnik tego rozpustnego wydarzenia, miały miejsce również warsztaty i konkursy.
Był to mój drugi w życiu zlot i tym razem skusiłam się na udział 🙂 Jedną z prać mogliście zobaczyć wcześniej (identyfikator…). Drugą (nagrodzoną 🙂 ) prezentuję Wam przy tej deszczowej sobocie.

DSCF3460

Tematem konkursu była romantyczna kolacja we dwoje – od razu przyszły mi na myśl zdjęcia moich rodziców 🙂 wystarczyło tylko wybrać jedno 😀

DSCF3457

Zawsze ciężko rozstawać mi się z ozdobami, które szczególnie przypadły mi do gustu. Dlatego postanowiłam, że jeśli przekażę pracę rodzicom, to zawsze będę mogła sobie jeszcze na ten mój ulubiony klucz popatrzeć 😀 Bardzo prosty i wymowny – serce kluczem do wszystkiego 🙂 temat rzeka.

DSCF3462

Praca zamknięta za szybą, w przestrzennej ramie dzięki czemu drobne kwiatki i reszta dekoracji się nie zakurzy i nie zniszczy – może śmiało latami wisieć na ścianie lub stać na półce 🙂

DSCF3459

Kochanym rodzicom jeszcze raz wszystkiego najpiękniejszego 🙂
Macie teraz kawałek mojej duszy 😉

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.